• Tomas Su Arıtma

Hakan Su Arıtma Sistemleri

Firmamız Hakan Su Arıtma Sistemleri; evsel ve endüstriyel alandaki içme suyu, proses suyu, havuz suyu ve atık su arıtımı ile ilgili problemlerinizin çözümünde deneyimli uzman kadrosu ve teknik servis ekibi ile hizmetinizdedir.
Tüm çalışanların katılımı doğrultusunda sürekli gelişimi ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedefleyen ve kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız; mühendislik, proje, taahhüt, imalat, servis toptan ve parakende satış konuşlarında en iyi hizmeti vermektedir.

Suyu Nereden İçiyorsunuz

Para İle Alıyorum
Normal Su İçiyorum
Su Arıtma Cihazı Kullanıyorum
Diğer

Su arıtma konusunda faaliyet göstern firmamızın her zaman ihtiyaçları karşılayabilecek donanıma sahip olma çabasında olan, yenilikleri takip eden, ihtiyaç ve talepler doğrultusunda en ekonomik ve verimli çözümü bulmaya çalışan, daima hizmet kalitesini ve hızını arttıracak çözümler arayışında bir firma olma prensibini korumaktır.

Müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sunuyoruz.

Tüm çalışanlarımızın katılımı doğrultusunda sürekli gelişim ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedefleyen ve kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız içme-kullanma suyu, deniz suyu ve atıksu arıtımı, proses suyu ve saf su üretimi, havuz ekipmanları ve kimyasalları satışı, montaj ve teknik servis hizmetlerini başarıyla yürütmektedir.