Yazılar

SU ARITMA SİSTEMİ

Su arıtma cihazları, günümüz teknolojileriyle sağlıklı yaşamak için geliştirilmiştir.

 Su arıtma cihazları

Su arıtma cihazları

Su arıtma işlevinin yüksek teknolojilerle geliştirilerek “Reverse Osmosis” adıyla bilinen  beş aşamalı son halini almıştır. Su arıtma cihazları ve sistemleri konusunda firmamız reverse osmosis sistemini kullanmakta ve sistemi yakından takip etmektedir.

Su arıtma cihazları ve arıtma sistemleri bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de artık yaygın hale gelmiştir. Sağlıklı bir hayat için kullandığımız suları analiz etmek ve bu doğrultuda gerekiyorsa su arıtma cihazı kullanmak gerekmektedir.

Gelişen su arıtma filtreleri su arıtma cihazlarımızın kalitesini arttırmaktadır. Her geçen gün teknolojik gelişmeler olmaktadır. Firmamız arıtma filtresi konusunda toknolojiyi yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri müşteri memnuniyeti çerçevesinde müşterilerinin sağlıklı su tüketmelerini sağlamaktadır

Su arıtma cihazları fiyatları

arıtma cihazı fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümlerimizden bize ulaşınız.

 Su arıtma cihazları

Su arıtma cihazları

Su arıtma cihazı fiyatları ürün özelliklerine göre farklılık göstermektedir. İhtiyacınız doğrusunda size uygun su arıtma cihazı tespit edilebilmesi için günlük ne kadar su tükettiğinizi bilmemiz gerekmektedir.

Arıtma cihazı fiyatları konusunu araştırmak için kesinlikle ürün özelliklerine ve kalitesine dikkat etmeniz gerekmektedir

Su arıtma servisi

bütün su arıtma cihazları için servis hizmeti verilir. Servis hizmetlerimiz 1 yıl garanti kapsamındadır. Arıtma servisi esnasında kullanılan sarf malzemeler ücrete tabidir. Arıtma cihazları servisi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazını Nasıl Seçmeliyim?

Su Arıtma Cihazını Nasıl Seçmeliyim?

Arıtma servisi kapsamında filtrelerini en fazla 1 yıl içerisinde değiştirmeyen kullanıcıların cihazları bakteri üreterek insan sağlığına ciddi zarar verebilir. Sağlığınızı önemsiyorsanız su arıtma cihazı filtrelerinizi zamanında ve düzenli olarak değiştirmeniz gerekmektedir.

Firmamız tarafından su arıtma servisi aldığınız taktirde dileğiniz üzerine bakım sözleşmesi imzalanarak periyodik olarak tarafımızdan aranarak müsait olduğunuz zaman diliminde filtreler değiştirilir arıtma cihazına genel bakım yapılarak sağlık su tüketebilirsiniz.

Su arıtma cihazları 5-6 bar basınçla çalışırlar, şebeke suyunun basıncında bir düşüş söz konusu olduğunda cihazınız çalışmayabilir.

Pompalı su arıtma cihazı;

su basıncının düşük olduğu yada hiç olmadı yerlerde ihtiyacınıza kesin çözüm üretir. Pompasız su arıtma cihazlarına nazaran her alanda kullanabilirsiniz.

Pompasız su arıtma cihazı;

şebeklerin evlere suyu ulaştırmak için kullandıkları basınçla çalışırlar aksi taktirde çalışmazlar yani size su vermeyebilirler.

Su arıtma cihazları

Su Arıtma Aşamaları

Portföy Ögeleri